O nás

Jsme Martin a Tomáš.

Náš obchod s farmářskými produkty vznikl před pár lety úplnou náhodou a spontánně. Vlastně stejně jako spousta dalších věcí v našich životech. Od nápadu k rozhodnutí o realizaci projektu Sýrárny to tenkrát trvalo přesně jednu hodinu. 

Oba moc rádi cestujeme a cílem našich cest je vždy hlavně jídlo, víno, "dobrý kafe", pohoda a atmosféra. No a jak jinak, než se skleničkou vína v ruce to celé vzniklo. Byli jsme na jedné vinařské akci, degustujeme, popíjíme a z ničeho nic Tomáš najednou položil otázku „Co kdybychom to, co máme sami tak rádi, nabídli a zprostředkovali lidem u nás v Poděbradech a okolí? Vždyť u nás nic takového není a máme spoustu známých a kamarádů, kteří to také milují a určitě by to ocenili. Co kdybychom si otevřeli obchod se sýry, vínem a spoustou dalších dobrůtek?“

Do hodiny jsme měli plán a strategii. Máme jasno – chceme to dělat jinak, chceme to dělat poctivě, chceme to dělat na 100 %, sami, srdcem a s osobním přístupem k našim zákazníkům. Aby náš obchod nebyl jen místem k nákupu zboží, ale aby byl i místem, kde se lidé setkávají, kde spolu hovoří, kde je jim dobře, kde se o ně někdo stará a zná jejich chutě a potřeby. 

Věříme, že je to přesně to, co vám v Poděbradech chybělo.

Jsme rádi, když vás nakupování u nás baví :-)