Doprava zboží

  • Osobní odběr pohodlně bez čekání v obchodě ZDARMA (Po-PÁ 9-17 h, So 9-12 h)
    Adresa: Sýrárna, Komenského 37/10, Poděbrady 290 01, tel. 604402822,
  • Vlastní rozvoz v rámci Poděbrad  ZDARMA při objednávce v hodnotě minimálně 1500 Kč,
  • Vlastní rozvoz v okolí Poděbrad ZDARMA při objednávce v hodnotě minimálně 3000 Kč (týká těchto obcí: Nymburk, Kovanice, Chvalovice, Hořátev, Zvěřínek, Přední Lhota, Písková Lhota, Kostelní Lhota, Sadská, Pečky, Vrbová Lhota, Ratenice, Sokoleč, Oseček, Pňov- Předhrádí, Velký Osek, Libice nad Cidlinou, Odřepsy, Choťánky, Opolany, Vlkov pod Oškobrhem, Okřínek, Senice, Pátek, Kouty, Křečkov, Budiměřice, Rašovice, Netřebice, Úmyslovice)
  • Zásilkovna doručení na adresu za 119 Kč. Tento typ přepravy je vhodný spíše pro trvanlivější potraviny, které nepodléhají teplotnímu řežimu. Dodání většinou do 2 -3 dnů.
  • Expresní kurýrní služba MESSENGER za 199 Kč. Tento typ přepravy je vhodný pro objednávky obsahující křehké zboží (lahve, skleněné obaly). Doručení většinou do 24 hod.
  • Chlazená doprava logo chlazená přepravaza 219 Kč. Vhodné pro objednávky obsahující chlazené produkty (sýry, mléčné výrobky, uzeniny). Doručení kurýrem na adresu do vybraných lokalit (v případě, že vaše adresa není na závozové trase, budeme vás kontaktovat). O termínu dodání do vaší lokality vás budeme informovat. Přeprava chlazených produktů je zajištěna v aktivním chlazeném režimu a pod kontrolovanou teplotou.

V případě dobírky (Zásilkovna, Messenger, Gibon) je účtován poplatek navíc 45 Kč.

Upozorňujeme, že přes víkendy a státní svátky kurýrní služby nedoručují!

Všechny vaše objednávky připravujeme čerstvě, balíčky neskladujeme. Při platbě bankovním převodem začínáme objednávku připravovat po připsání částky na účet.