Kampotský pepř bílý 20 g Pepper Field

Neohodnoceno
Značka: Pepperfield

Hledáte vstupenku do světa neuvěřitelných chutí Kampotu? Pak jste ji právě našli! 20 gramů bílého Kampotského pepře vám nabízí možnost na vlastní kůži zjistit, proč je tento pepř vyhledáván nejproslulejšími kuchařskými mistry z celého světa.

Hmotnost: 20g 

Země původu: Kambodža

Dostupnost Skladem
Kód: 13197
165 Kč
Kampotský pepř bílý 20 g Pepper Field
Neohodnoceno
Značka: Pepperfield

Pepřová zrna exportovaná na váš stůl pocházejí z produkce malých rodinných farem, které k pěstování pepře přistupují s poctivostí a tradičními postupy, které jsou v této oblasti využívány po stovky let. Zrna si v průběhu exportu procházejí několikanásobnou selekcí, která zaručuje, že se na váš stůl dostává ta nejautentičtější chuť a vůně z Kambodže.

Chuť i vůně jsou v tomto případě nesrovnatelné s klasickým pepřem, který je k dostání v supermarketech. Je výrazná, bohatá, a přesto delikátní a jemná. Navíc je pepř z Kampotu unikátem, který v klasickém obchodě rozhodně nenajdete.

Kampotský bílý pepř není příliš vhodný ke klasickému tmavému masu. Párujte jej raději s masem bílým, tedy drůbeží a rybami.  Neuvěřitelným způsobem dokáže pozvednout také mořské plody a je králem studené kuchyně a zeleninových salátů. Ideálně si rozumí také s rizotem a polévkami. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: