Čerstvý zelený Kampotský pepř v solném nálevu 40g Pepper Field

Neohodnoceno
Značka: Pepperfield

Čerstvě sklizená zrna zeleného pepře v pravém solném květu z Kambodže, to je náš nakládaný zelený pepř, se kterým dostanete na svůj stůl kus čerstvé Kambodži. Malá kulička ve vašich ústech rozpoutá explozi chutí, která zpestří každou omáčku, těstoviny, polévky či talíř s masem.

Země původu: Kambodža

Dostupnost Skladem
Kód: 13202
269 Kč
Čerstvý zelený Kampotský pepř v solném nálevu 40g Pepper Field
Neohodnoceno
Značka: Pepperfield

Až ochutnáte delikátní chuť čerstvého nakládaného Kampotského pepře, již nebudete chtít ke svému jídlu přidávat nic jiného. Nakládaný zelený pepř se oproti klasickému sušenému pepři výrazně liší. Je jemný a křehký, po rozkousnutí ve vašich ústech rozpoutá dokonalou harmonii exotických chutí.

Intenzivní pepřovou chuť postupně doprovází tóny citrusů a jehličnanů vzájemně propojené květinovými tóny. Zkuste jeho dokonalou chuť spojit s tmavým masem, omáčkami, rizotem či ranními vajíčky. Měkoučká zelená zrna se hodí i k těstovinám, na zapékání a do polévek. Velmi dobře si rozumí i s jemnými sýry, kterým dělá ostřejší doprovod.

Minimální trvanlivost nakládaného zeleného pepře je jeden rok. Otevřený produkt skladujte v chladu a spotřebujte nejpozději do 3 měsíců.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: