Poslední termín předvánočních objednávek s doručením po ČR přepravní společností s garancí doručení do Vánoc je 15.12. 2022, v případě objednávky s dobírkou nejdéle do 12.12.2022.

Sauvignon 2021 perlivé, moravské zemské, Vinařství U sv.Martina

Neohodnoceno

Velmi lahodné a osvěžující jemně perlivé víno vhodné zejména v letních měsících. Ideální je samozřejmě jako aperitiv, ale dobře doprovodí například i mořské plody.

Země původu: Česká republika

Dostupnost Skladem
Kód: 13051
219 Kč
Sauvignon 2021 perlivé, moravské zemské, Vinařství U sv.Martina
Neohodnoceno

Vinařství u svatého Martina založil majitel a sklepmistr Radim Osička. Vinařit  začal v devadesátých letech minulého století a pokračoval  v rodinné tradici, kterou započal otec Václav.

Vinařství se nachází přímo na náměstí U svatého Martina ve Velkých Bílovicích. Vína vyrábí moderní technologií. Bílá vína zrají v nerezových nádobách. Ve vínech kolekce FRESH je charakteristický primární buket (aroma), odráží se v něm ovocné, květinové a rostlinné tóny. Naopak ve vínech s potenciálem jako např. Chardonnay, které zrají v dubových sudech, kde víno získá plnost a komplexnost. Tato vína uvádí na trh v exkluzivní kolekci. Červená vína zrají rovněž v dřevěných sudech za účelem dosažení taninové komplexnosti v přirozeném prostředí. 

V roce 2016 bylo založeno VINAŘSTVÍ U SVATÉHO MARTINA s.r.o. Tímto krokem, vinařství jako společnost, získalo větší kapitál a možnosti financování. To má za následek vylepšení již tak velmi dobré kvality vín.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Beaujolais Villages Primeur 2022
Novinka
Beaujolais-Villages 2022, Château de Pougelon
NA OBJEDNÁVKU - objednat můžete hned, doručení/vyzvednutí v obchodě 18.11.2022
299 Kč
12704